top of page

Hoopmaps Group

Public·137 members

Младост Напредак utakmice uživo 16 децембар 2023

5. 2. 2023. — Fudbaleri Partizana savladali su Napredak u Kruševcu sa 1:0 u jednoj od najtežih utakmica koju su odigrali ove sezone i primakli se Zvezdi ...

Digital Score TV: Početna PREDSTOJEĆE UTAKMICECeo raspored. Nema dostupnog sadržaja. Gledaj ponovo. PUSTI NAPREDAK - KLIK. 01-04-2023 · PUSTI. RADNIČKI - RUDAR 1903. 01-04-2023 · PUSTI ... Utakmice uživo - uzivo.utakmica.rs Ovde možete gledati sve utakmice uživo. Besplatni prenosi svih utakmica Lige Šampiona, Evrolige i drugih sportskih takmičenja uključujući fudbal, košarku, ... [СПОРТ<<<] ИМТ Нови Београд Спартак utakmice uživo ИМТ Нови Београд Црвена звезда utakmice uživo 28 октобар 2023 pre 2 sata — Fudbaleri Crvene zvezde gostuju IMT-u u utakmici Superlige posle poraza u Ligi . 44. MINUT - Loptu namešta Katai. Oštar centaršut na peterac, Hvang glavom, ali lopta odlazi u gol aut. 43. MINUT - Korner sa leve strane. Hvang izvodi, ali se brane gosti. Ubrzo Olajinka pada na ivici kaznenog, posle duela sa Ćirkovićem. 40. MINUT - Bukari do Lučića koji centrira sa leve strane. Lopta dolazi do Olajinke koji sa nekoliko metara pokušava. Atratktivno, petom, ali daleko od gola. 36. MINUT - Spajić na travi posle sudara sa Mijailovićem i Sremčevićem. Ukazana pomoć i defanzivac domaćina nastavlja meč. 32. MINUT - Bukari sada sa desne strane, ali ovog puta nije precizan. Bio je veoma zaposlen i imao nekoliko intervencija koji su poraz učinili podnošljivim. Blog uživo Drugo poluvreme Kraj utakmice! 90. MINUT+3 - Ćirić preti Glazeru, ali ipak ofsajd. Igra se još tri minuta! 88. MINUT - GOL! Hvang za 3:1, a asitencija se piše Mijatoviću. 86. MINUT - Nova izmena u Zvezdi. Lučić izlazi, a ulazi Ndijae. 80. MINUT - Dvostruka zamena u ekipi Mladosti. Ćirić umesto Mirića, a Divac umesto Varjačića. 79. MINUT - Nova šansa za Zvezdu. 78. MINUT - Sreća za goste. Olajinka ulazi u kazneni, zaustavljen je, ali lopta dolazi do Stamenkovića koji je ne hvata. Knežević je šalje ka golu, ali pošto sporije ide, uspevaju gosti da je izbace u polje. Sreća za Mladost. 76. A onda je mladi napadač bio strelac i asistent Hvangu za prvenac u crveno-belom dresu. Tako je i overena pobeda. Ovo je u suštini kraći rezime meča na "Rajku Mitiću", mada je Zvezda odlično otvorila meč. Već u osmom minutu, Aleksandar Katai (ponovo starter) je bio siguran sa bele tačke, pa se činilo da će ovo biti lak zadatak za prvaka koji se sada izjednačio sa Partizanom po broju bodova. Mada crno-beli imajju meč manje. "Hladan tuš" je usledio samo dva minuta kasnije, kada je 17-godišnji Uroš Sremčević bio uspešniji od znatno starijih i iskusnijih Uroša Spajića i Aleksandra Dragovića. rezultati, rasporedi, Napredak - Crvena zvezda uživo Fudbal Srbija. Napredak. Stadion: Stadion Mladost Kruševac (Napredak). Kapacitet: 10 331. PregledVestiRezultatiRaspored utakmicaTabelaTransferiSastav. 67. MINUT - GOL! Mijatović za novo vođstvo Zvezde - 2:1. Mladi napadač je i ranije ove sezone vadio crveno-bele iz neprijatnih situacija. Isplatila se izmena Baharu. U akciji je učestvovao i Lučić koji je pre preciznog šuta sa ivice kaznenog dosta problema zadao ekipi Mladosti. 66. MINUT - Sa 22-23 metara Nikolić, ali veoma neprecizno. 62. MINUT - Prva izmena u redovima Mladosti. Mols umesto Veličkovića. Zvezdina bleda uvertira za Siti! Mijatović opet spasio crveno-bele, Hvang overio pobedu i rekord! (FOTO/VIDEO)Fudbaleri Crvene zvezde su pobedili Mladost sa 3:1 utakmici 18. kola Superlige, i to posle pobede od 5:0 nad Radničkim iz Niša u Kupu Srbije. U duelu je postavljen i svetski rekord, po broju mečeva bez poraza u domaćem prvenstvu, ali ova pobeda je izvojevana uz mnogo muke. Mladost rezultati uživo, rezultati, raspored, Mladost Lucani - Napredak uživo | Nogomet, SrbijaPOMOĆ: Vi ste na Mladost rezultati stranici u sekciji Nogomet/Srbija. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva... ) za ekipu Mladost. Osim rezultata za ekipu Mladost, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. com stranici. Samo kliknite na ime zemlje u lijevom meniju i odaberite natjecanje (nacionalna liga, kup ili neko drugo natjecanje). ИМТ Нови Београд Младост uživo online 11 новембар 2023 FK IMT Beograd FK Mladost Lučani резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 11. нов 2023. у 16:00 GMT у Mozzart Bet . FK Napredak Krusevac vs Novi Pazar Uživo ... utakmice. Raspored. Nogomet Uživo Rezultat. > Uživo. > FK Napredak Mi smo ažuriranje FK Napredak Krusevac vs Novi Pazar utakmicu swightlight nakon utakmice. Evo gde možete da gledate uživo prenos meča Mladost - Crvena zvezdaŠampion Srbije po prvi put na gostovanju u novoj sezoni Foto: MN Press, Ivica Veselinov Fudbaleri Crvene zvezde otvoriće treće kolo Superlige Srbije gostovanjem u Lučanima protiv Mladosti. Aktuelni šampion igra prvi meč u gostima u novoj sezoni. (гледати>>>>) Нови Пазар Радник Сурдулица prenos пре 11 сати — 2023. — Радник Сурдулица uživo prenos Младост Колубара uživo Вождовац Напредак) za ekipu Novi Pazar. Direktan prenos utakmice. Fudbal uživo ... Ali ni ovog puta nema većih problema za Stamenkovića. Bakljada navijača Zvezde. MN Press 49. MINUT - Opet Katai glavom, ali hvata loptu Stamenković. Bahar menja na poluvrremenu, Mijatović umesto Bukarija, Nedeljković umesto Mitrovića i Knežević umesto Mijailovića. Prvo poluvreme Kraj prvog dela igre 45. MINUT+3 - Katai glavom posle centaršuta sa desne strane, ali pored stative. Lazar Lukić kaže da se igra još tri minuta. 45. MINUT - Ćirković sa desne strane centrira, ali defanzivci Zvezde u skoku otklanjaju opasnost. Pored gola. Dragović dobija žuti karton zbog prigovora. 30. MINUT - Bukari sa leve strane, sa ivice kaznenog prostora. Snažno u bliži ugao, ali parada Stamenkovića. Odlično brani golman Mladosti. 27. MINUT - Hvang i dupli pas sa Bukarijem koji sa nekoliko metara ne uspeva da savlada Stamenkovića. Iskusni golman ulazi u šut. 25. MINUT - Mirić ostaje na travi zbog povrede članka. [ТЕЛЕВИЗИЈА УЖИВО!!!] ТСК Напредак uživo 2022 26/09 17. 9. 2023. — 2023 K | Teachers Fudbaleri ТСК Младост utakmice uživo 18 март 2023 Na n | Book Launch -(ливе спорт***) Раднички Ниш Младост uživo online 30. Uživo prenos Napredak Partizan Arena sport 5. 2. 2023. — Fudbaleri Partizana savladali su Napredak u Kruševcu sa 1:0 u jednoj od najtežih utakmica koju su odigrali ove sezone i primakli se Zvezdi ... Super rukometna liga ... Mladost NP · Medicinar · Vojvodina · Radnički · Naisa · Napredak-12 · Crvena UŽIVO - 14. KOLO, MUŠKARCI. Pročitaj više Pročitaj više. 15/12/2023. Direktan ...