Hoopmaps Group

Public·120 members

(DANAS@@@) Gabela Željezničar gledati prijenos 16 decembar 2023

Fudbalere Željezničara i Sarajeva večeras očekuju novi evropski ispiti, odnosno revanš-dueli prvog kola Konferencijske lige. UEFA-in fond. Željo ...

BORDO TIM BOLJI U 150. SARAJEVSKOM DERBIJU: Ekipa sa Koševa slavila nakon dvije godine! (FOTO/VIDEO)BORDO TIM BOLJI U 150. SARAJEVSKOM DERBIJU: Ekipa sa Koševa slavila nakon dvije godine! (FOTO/VIDEO) 1 OBJAVLJENO: 08. 10. 2023. / 19:46 POSLEDNJA OBJAVA: 08. / 21:28 Uvodna vijest Fudbaleri Sarajeva savladali su Željezničar rezultatom 3:0 Izvor: MONDO/Sport1/Sanel Konjhodžić Fudbaleri Sarajeva savladali su Željezničar u 150. jubilarnom gradskom derbiju rezultatom 3:0. Bila je ovo prva pobjeda za tim sa Koševa u posljednje dvije godine, a prethodno su četiri derbija završena bez pobjednika. Vidi opis BORDO TIM BOLJI U 150. SARAJEVSKOM DERBIJU: Ekipa sa Koševa slavila nakon dvije godine! (FOTO/VIDEO) Skloni opis Izvor: MONDO/Sport1/Sanel KonjhodžićBr. slika: 8 1 / 8 2 / 8 3 / 8 AD 4 / 8 5 / 8 6 / 8 7 / 8 8 / 8 Bordo tim je u vođstvo doveo, večeras odlični, Ajdin Hasić u 26. 21:35FOTO Izvor: Promo/FK SarajevoBr. slika: 5 1 / 5 2 / 5 3 / 5 4 / 5 5 / 5 21:20- KRAJ PRVOG POLUVREMENA -Sarajevo nakon prvih 45 minuta vodi 2:0 golovima Hasića i Oliveire! 21:1845+3'- SARAJEVO VODI 2:0Nakon centaršuta Hasića, lopta se od Cocalića odbija do Oliveire koji pogađa za 2:0! 21:1645+1'- Tri minute sudijske nadoknade 21:1343'- Novi korner za gosteCocalić šutira sa desetak metara, brani Šahinović 21:1242'- Korner za ŽeljezničarIzbacuje loptu Oliveira 21:0940'- Slobodan udarac za SarajevoMustafić šalje loptu visoko preko gola 21:0535'- Pokušaj Julardžije petomPokušao je Julardžija atraktivno, ali lopta ide preko gola 21:0031'- Korner za gostePrekršaj Cocalića u napadu. 21:0031'- Meč je nastavljen 20:5827'- Sada velika bakljadaPrekinut je meč trenutno zbog dima. Posušje Sarajevo gledati prijenos 11 novembar 2023 TV uživo 4. okt 2023. — Željezničar Sarajevo uživo gledaj 24 se (TV) Posušje Igman Konjic gledati prijenos . Gabela gledati prijenos 9 jul[DANES-] Domžale vs Sarajevo ... Željezničar i GOŠK su odigrali ukupno osam utakmica, a Plavi su slavili na njih sedam. GOŠK ima jednu pobjedu i to onu s Grbavice sa posljednjeg duela ove dvije ekipe. Utakmica se igra u Gabeli s početkom od 16:30 sati. Direktan prijenos možete gledati putem Moje TV i MojaWeb TV. Pravdu na utakmici će dijeliti Luka Bilbija iz Prijedora s pomoćnicima Radislavom Kačavendom i Mirzom Demirom. Tv Program | Arena Sport TV prije 11 sati — GOŠK Gabela - Željezničar. PREMIJER LIGA BIH. 10:00. Fudbal. Posušje - Borac Banja Luka. PREMIJER LIGA BIH. 12:00. Fudbal. Liverpool - Manchester Utd. ENGLESKA ... Željezničar u Gabeli traži revanš za poraz od GOŠK-a u prvom dijelu sezoneŽeljezničar je na posljednje tri utakmice ostvario dvije pobjede i jedan remi, a naredni ispit za Plavu ekipu je većč danas u 16:30 sati. Plavi će gostovati u Gabeli kod GOŠK-a. Domaćin na proljeće nije pružao dobre partije pa je na prve četiri utakmice osvojio sam bod. 22:0776'- Šansa za gosteŠahinović kupi loptu ispred Drlje. 22:0372'- Šansa za DžaberaĐuričković blokira pokušaj Saudijca, biće korner. U nastavku bez opasnosti pred golom Sarajeva 21:5565'- Utakmica je nastavljena 21:5262'- Novi prekid Ponovo je meč prekinut zbog dima. 21:51FOTO 21:4453'- Velika prilika za SarajevoAvramovski se iznenada našao u odličnoj šansi, ali njegov udarac blokira Drina. Korner za Sarajevo. U nastavku Soldo šutira, ali lopta od blok ide u korner. Nakon toga loše je centrirao Hasić. 21:4150'- Bez prilika u nastavku 21:36- Počelo je drugo poluvrijeme -Nermin Bašić izveo je iz igre Alisona, a umjesto njega na terenu je Ćosić. Tuzla City Željezničar Sarajevo prijenos 2 decembar 2023 24. 2. dec 2023. — prijenos gledaj 05.11.2023 prije 6 dana — Tuzla City Gabela gledati prijenos 30 oktobar 2023 Live Stream Velez Mostar FK Sarajevo Tuzla ... VIDEO/ Gledajte direktan prijenos prijateljskog nogometnog 2:00:06... Željezničara iz Sarajeva i prvoligaša GOŠK-a iz Gabele. Ovaj susret možete gledati i u direktnom prijenosu putem zvaničnog YouTube kanala FK ...SPORTSKE VIJESTI · FK Željezničar · 10. jul 2020. Gabela Željezničar prijenos 16 decembar 2023 Potok prije 3 sata — Gabela Željezničar prijenos 16 decembar 2023 Potok prije 7 dana — FK Sarajevo GOŠK Gabela rezultati uživo (i video prijenos - live stream) ... Današnji meč domaćinu je jedna od posljednjih prilika da se uhvati u borbu za opstanak s obzirom na to da su na pretposljednjem mjestu s pet bodova manje od Zvijezde koja je na mjestu koje garantuje opstanak u Premijer ligi BiH. Ponajbolji fudbaler Gabeljana Vedin Kulović, današnji meč će preskočiti zbog tri žuta kartona. Blizu početnom sastavu su i Aletić i Knežević. Stručni štab Željezničara nema mnogo problema s izostankom fudbalera izuzev Damira Sadikovića koji ima povredu lože, a svi ostali fudbaleri su na raspolaganju za današnji utakmicu. Sarajevo Borac Banja Luka uživo prijenos 5 novembar 2023 TV 4. nov 2023. — — (GLEDAJ ONLINE***) Željezničar Sarajevo GOŠK Gabela prije sep 2023 GOŠK Gabela Velež Mostar gledati prijenos 03.11.2023 prije 2 dana ...